| Maria0916 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele satene si cu ochii albastrii! dar foarte albastrii...mai intens si parul saten deschis...:-s?

Răspuns Câştigător
| Fllorentina a răspuns:

Oricare fata este frumoasa in felul ei! Cu siguranta este foarte frumoasa combinatia ...este exat ca si cum ai vedea o blonda cu ochii verzi... Mie mi se pare ca ochii au o contributie mare atunci cand vrei sa afli cv. M refer la faptul ca ochii nu mint. daca este fericit, trist se vede. Daca minti sau spui adevarul se vede. Asta a fost o mica paranteza acum revenind la intrebarea ta eu personal am o parere buna despre aceasta combinatie, sa te bucuri ca ai ochi frumosi. laughing

2 răspunsuri:
| vladdd16 a răspuns:

Pe mine ma innebunesc fetele roscate cu ochii albastrii

| LiliJB a răspuns:

Mie imi plac fetele cu parul saten si ochii caprui.Tie? Iti place raspunsul meu?