| MaraMărr a întrebat:

Ce credeti despre gama Pure skin de la Oriflame?

Răspuns Câştigător
| PsychoDreamer a răspuns:

Destul de bine, pe mine m-au ajutat, insa daca incetezi sa le mai folosesti, peste 2 saptamini iar apar cosuri. Asa ca vezi, poate sunt si alte variante happy

3 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Mia una nu prea mia priit...adica la inceput par bune dar dupa nusi mai fac efectul

Răspuns utilizator avertizat
| elenaaarion a răspuns:

Este potrivita pentru persoanele cu probleme ale tenului, in special pentru adolescenti. E foarte buna! Ti-o recomand! Si daca vrei sa te inscrii sa le cumperi cu reducere, ma poti contacta pe mess chanely_sweet. Sunt director coordonator.