| insanelove a întrebat:

Ce credeti voi despre cosmetice fonduri de ten care a fost cel mai bun din cele folosite de voi?

Răspuns Câştigător
| tpuu a răspuns:

Eu folosesc un fond de ten De la oriflame dar este foarte bun (parerea mea) fondul de ten este cu oxigent. iti revigoreaza fata si iti da un ten luminos nu stiu cum sa iti spun dar este foarte bun cand vine vorba este rezultat. dar daca e poti sa iti iei si fonduri de ten si de la avon. si aceea sunt excelente.happy...si rimeluri tot de la avon sau oriflame happynu stiu dar mie mi se par bunebatting eyelashesbatting eyelashes...

4 răspunsuri:
| DMuffin a răspuns:

Paai de ex mie mi-a placut cel mai mult fondul de ten de la sephora, care este istin in comparatie cu altele:) chiar merita luat.

http://www.google.com/......tp?/imgres r:0, s:0

cam asa arata.

| gki1980 a răspuns:

Cel mai bun, hidratant si care nu usuca tenul este fondul de ten de la Vichy! de 3 ani nu mai folosesc altceva!

| SeNyS a răspuns:

Cel de la giordani(oriflame)este ft bun cel cu minerale la pret accesibilbig grin, momentan am unul de la affinitone, nu prea sunt asa multumita de el, e bunicel. dar tot giordani e mai bunhee hee

| AnA_2669 a răspuns:

E un fond de ten de la infiniti, dar nu mai stiu cum se numeste. Apropo ti am lasat un mesaj in legatura cu avon'ul!