| anonim_4396 a întrebat:

Ce creion de ochi sau tus folositi si mi-ati putea recomanda? Multumesc

Răspuns Câştigător
| BathoryEvl a răspuns:

Heya! Eu te-as putea ajuta avand in vedere ca folosesc zilnic creion/tus!
In primul rand te-as sfatui sa iei ceva rezistent la apa asta in cazut in care transpiri! Nu de alta, dar sa nu se intinda! Nu cred ca vrei sa arati de parca ai avea cearcane la numai cateva ore de la aplicare! Tusul care cred ca are o buna calitate e de la Maybelline- Maybelline Stiletto Black Shimmer! Iar creioane bune gasesti la Deborah, Maybelline, L'Oreal, Rimmel London, Sephora si alte firme mai cunoscute! In nici un caz nu cumpara de la Avon/Oriflame! Nu persista si se intind!
Ps: La aplicarea tusului, daca se intinde sau te murdaresti aplicandu-l aplica la inceput un strat de pudra!

4 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Folosesc un tuş de ochi de la Elf şi am mai multe creioane de ochi : 2 de la max factor, unul de Elf, unul de la miss sporty, givenchy, chanel, collection 2000

| Lexus28 a răspuns:

De la Lancome, sunt ft bune. Sunt ceva mai scumpute, dar merita. Nu se sterg, nu se intind si arata ft uniform.

| Jrroxy a răspuns:

Cred ca de la Avon sunt bune

| 5dfsd3612 a răspuns:

Cele mai bune creioane si tusuri sunt cele de la Lancome. Eu ma folosesc de produse de la aceasta firma si sunt mega cool dar si foarte bune.