| cld2011 a întrebat:

Ce crema anticelulitica imi recomandati?

Daca ar ajuta si la vergeturi si la celulita ar fi minunat.
Nu vreau dinalea din comert de obicei ca le-am incercat si nu au dat rezultate.
Un link ar fi foarte bun! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KatVonB a răspuns:

Http://store.irinareisler.ro/produse-anticelulitice-c4/
In partea stanga ai diferite produse.
Oricum fara sport si o alimentatie sanatoasa, nu poti scapa usor de ea.
Aici poti citi mai multe :)
http://www.eva.ro/......l-936.html

4 răspunsuri:
| Aylinn a răspuns:

Pentru celulita iti recomanda gelul anticelulitic cu plante bio Krauter.

| CookieMonsterDeea a răspuns:

Hai sa iti arat ce am gasit eu convenabil pentru tine! http://www.fabuloasa.ro/......e-testate/ Consider ca acest link te va ajuta.

P.S-citeste cu atentie descrierile fiecareia in parte si vei stii care este cea mai potrivita pentru tine. Pupici:*

| deeeeeeaaa a răspuns:

Iti spun eu care e faza cu cremele aste. poti sa le incerci pe toate.eu am de la emiplant.trebuie sa faci si sport ff multa miscare,, si nha sa elimini anumite alimente. daca nu faci astea poti sa te dai cu 100 de creme ca nu`si vor face efectul.te pup bafta :X

| elenaA_9063 a răspuns:

Toate firmele de cosmetice au creme anticelulitice pentru ca majoritatea femeilor se confrunta cu aceasta problema. Toti producatorii de cosmetice promit marea cu sarea si degeaba. Chit ca dai 10 lei sau 300 de lei pe o crema, tot cam acelasi lucru face. S-a dovedit stiintific ca de celulita nu scapi, cu doar ii poti ameliora aspectul prin dieta, sport si masaj. Cremele sunt doar adjuvante in tratamentul celulitei. Eu am incercat cateva creme si nici una nu m-a dat pe spate. Nu recomant gelurile pentru ca sunt lipicioase si dupa ce intra in piele lasa o pojghita de-a dreptul dezgustatoare. Eu acum m-am oprit la o crema ieftina (cam 20 de lei pe 500 ml crema) de la Cosmetic Plant (crema anticelulitica cu galbenele). Miroase decent, e suficient de grasa ca sa imi hidrateze intreaga zi pielea chiar si acum in sezonul rece si sa o faca mai supla. Plus ca are o aderenta excelenta pentru masaj. Dupa vreo 2 saptamani de utilizare parca arat mai bine in zonele cu probleme. happy
Oricum, nu te astepta la rezultate spectaculoase in scurt timp. Perseverenta e cheia in lupta cu aceasta problema. Succes!