| IateyourCookie a întrebat:

Ceva remedi naturale anti celulita. Am incercat cu crema anticelulitica, dar am facut un fel de alergie.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De celulită nu vei scăpa toată viața.
Folosește creme termice anticelulitice, mișcare fizică, un consum redus de grăsimi.
Pa, pa.

| Chocolate_2137 a răspuns:

Zatul de cafea.maseazate cu el in zonele cu celulita:*(e si un exfoliant super bun).

| Alecsandra95 a răspuns:

Am citit undeva ca e foarte bun zatul de cafea caldut. :s

| adelinna21 a răspuns:

E o creama cu piper dar numai stiu firma..cred ca elmiplant. oricum e cam 20 de lei.foarte buna.in cateva saptamani numai ai.dar trebuie sa faci si sport pentru a-ti tonifia muschii si a scapa de grasimea in plus care determina aparitia celulitei.bafta