| mardeamor a întrebat:

Ce crema depilatoare inghinala este mai buna si nu foarte scumpa? ceva care sa tina mai mult si sa nu irite? tnx

5 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Chiar daca nu sunt fata (ce mi-ar fi placut) iti recomand ceara ecologica. Multe amice de ale mele o folosesc si zic ca sunt multumite de rezultate.

| Lora_6439 a răspuns:

Exista de la Veet o crema (tubul alb cu roz) care pe mine nu m-a iritat. E pentru zone sensibile, dar nu garantez ca dureaza mult. Doar cu ceara dureaza mai mult.

| ecristinamc a răspuns:

Cel mai mult m-a incantat benzile depilatoare.Doare,intr-adevar dar este foarte buna. Daca te epilezi cu orice altceva in afara de lama, sa nu te uzi in urmatoarele 30 minute pentru ca te vei irita.Lasa pilea putin asa si apoi spala-te.
In legatura cu crema, nu cred ca este buna.Crema este cam la fel cu bigul.Nu smulge din radacinawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coasa rolling on the floor

| Mihai_6663 a răspuns:

Kratos in locu tau ma abineam, inteleg sa ajuti dar tu ai dus ajutoru asta la un nivel prea mare...Il dezamagesti pe Dumnezeu sad...