| Teodoraa6 a întrebat:

Ce crema hidratanta pentru iarna imi recomandati? As vrea sa nu-mi incarce tenul si sa-mi dea un efect de ten gras ( am un lapte de ola nivea doar ca imi face tenul gras)

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu folosesc Garnier Moisture Match varianta verde pentru text mixt ca si eu asta imi doream o crema care sa nu dea tenului un aspect uns, gras.
http://therhythmofheels.wordpress.com/......ure-match/

| qwerty101010 a răspuns:

Eu una, am folosit mai multe tipuri de creme, insa nu toate mi s-au potrivit. Cele ce mi-au prins cel mai bine au fost crema hidratanta de la Bioten (pentru ten normal), crema cu galbenele si propolis (chiar daca are o textura ciudata si nu te simti prea bine cu ea pe fata, face foarte bine si iti catifeleaza tenul +ca in cazul in care ai cosuri le va vindeca), si am mai folosit o crema de la Avon, care sincer nu credeam ca o sa fie prea buna, insa s-a dovedit exact contrarul. Este cea cu unt cacao si unt de shea (sau ceva de genul asta). Sper ca ti-am fost de ajutor! O seara buna! Pupici! :*:*:*

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Parerea mea este ca mierea de albine este cea mai buna crema naturala pentru fata... Iti hidrateaza fata si ti-o dezinfecteaza.

| xPamPamParam a răspuns:

Da cred ca e buna. Funda te rog big grin