| Licurici_9087 a întrebat:

Hello!happyCe crema de fata imi recomandati pentru tenul gras?

Răspuns Câştigător
| GOODLUCK a răspuns:

Hi!
Iti recomand cremele naturiste cu extarcte naturale.
Exemple :
1. Lotiune tonica Floritene pentru ten cu tendinta grasa ce contine
Extracte naturale de Centella Asiatica, de salvie, de Hamamelis Virginiana si de castravete, hidroviton.

2.Crema Gel Matifianta de la Elmiplant cu Extract de Bambus si Arbore de Ceai.

3.CREMA DE ZI PENTRU TEN GRAS cu extract de arnică, extract de tătăneasă, extract de coada-şoricelului, ulei de germeni de grâu, ulei de levănţică

Sper ca te-am ajutat si aceste creme le gasesti la famacii naturiste.

Funda?

3 răspunsuri:
| Eff a răspuns:

Eu folosesc nivea mattifying day care. e speciala pentru ten gras.
pentru mine e foarte buna. iti face fata sa luceasca mai putin.
http://www.nivea.ro/products/show/9733

| cristinaanamaria a răspuns:

La tenul gras nu ai nevoie de creme, foloseste geluri astringente si abrazive gen granier pure

| Maria_8895 a răspuns:

Buna!
Eu folosesc de la Garnier, crema pentru ten gras.Este foarte buna. Fundita?big grin