| AncaBella a întrebat:

Ce crema imi recomandati pentru fata? happy

Răspuns Câştigător
| HCrinaR a răspuns:

Nivea soft big grin

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Crema hidratanta delicata cu echinacea si migdale [de la farmec]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Depinde ce tip de ten ai.
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Te pup!

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Yves Rocher, Avene, Nivea, La Roche-Posay.
Eu ti-o recomand pe cea de la La Roche-Posay cu absorbtie rapida. Este potrivita tuturor tipurilor de ten si nu lasa o pelicula uleioasa. Mie mi se pare ca si ilumineaza ff frumos fata!
Fundita?

| CatalinaKaty a răspuns:

Eu folosesc crema din gama AVON CARE : Royal Jelly Face Cream. O ador, imi face pielea foarte fina big grin

| mirelu a răspuns:

Buna Anca, ce tip de ten ai? In functie de asta pot sa iti recomand un sistem de ingrijire foarte eficient. Pup

| Chanel22 a răspuns:

Depine de felul tenului tau happy, in orice caz concentreaza-te pe produse dermatologice (din farmacie) sunt fara indoiala cele mai bune si cele mai putin nocive. Cat despre firme eu am o parere foarte buna despre Bioderma, Ivatherm si Avene happy