| Cariiina a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa scap de vergeturile rosii pe care le am pe picioare. Credeti c ca crema de galbenele va avea efect sau uleiul de masiline. va rog ajutatima cu cateva sfaturi. in t cat timp devin albe? deoaarece eu vreau si sa slabesc si vreau sa fac ceva in privinta asta pana sunt inca rosii. am pe spate lateral vergeturi dar acum nu prea mi se mai vad. au disparut singure prima data cand le.am vazut erau fiarte viIbile. dar acum abea se mai vad. vreau sa scap si de cele de pw picioare. daca ati putea sa imi dati nistw trucuri pe care le.ati incercat pe pielea voastra ar fi minunat. Multumesc!

2 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun de tratament dar ma uitasem de curios la poza ta ca spuneai de slabit, si eu te vad ok, acum tu stii ce si cat vrei sa slabestihappybafta

| Cariiina explică:

In poza este Antonia rolling on the floor)