| dinutza a întrebat:

Hei fetelor, am 16 si ceva celulita pe mine si vergeturi. Credeti ca daca iau o crema anticelulita de la AVON (Avon Sollution anti-cellulite, cellu break 5D) ma va ajuta? At incercat? Are ceva efecte vizible sau nu merita sa dau banii degeaba?
Mersiwinking

Răspuns Câştigător
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Nu da banii ca nu e buna deloc sad eu pentru vergeturi pe coapse / fund am folosit crema de maini (LOL laughing ) de la Nivea cu Q10 si merge ff bine, iar pentru celulita gelul termic pentru drenaj de la Elmiplant care e incredibil de bun

Pup :* :3

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Nu sunt bune astea de la AVON. Mai bine ia produse de calitate de la farmacii sau fă tratamente naturiste acasă.
O seară plăcută!

| SarmalutaPuternica a răspuns:

N-am incercat dar nu-ti recomand sa cumperi de la avon mai bine cumpara o crema naturala din plante specifica de la o farmacie e mult mai buna chiar daca costa mai bine sa dai bani multi pe un lucru bun de la farmacie decat pe avon.

| ZileCuSoare a răspuns:

Buna, pentru celulita iti pot recomanda creme de pe siteul www.parfumfm.ro o gasesti in catalogul cu parfumuri. In catalog e putin mai scumpa insa daca te inscrii ca reprezentant o iei cu vreo 20 de lei mai ieftin. Eu o folosesc si sincer iti spun dupa 2 saptamani deja s-a redus iar aveam ff multa celulita. Aici chiar nu dai banii degeaba. Poate te-am ajutat:*