| 29081959 a întrebat:

Ce crema pot sa folosesc pentru albirea tenului? Vreau sa fie alb-portelan precum asiaticele sau Michael Jackson sau Nicole Kidman ...Ideea e ca culoarea tenului meu variază. Dimineata este alb iar spre seara devine aproape masliniu...In mare. tenul meu are o culoare medie.Am încercat si măsuri de dar pe baza de lapte sau namol dar nu au dat roade.

Răspuns Câştigător
| Ademira a răspuns:

Creme pentru albirea tenului gasesti de comandat din Coreea de Sud, acolo stiu sigur ca sunt si din cate am auzit sunt si destul de bune. http://www.pcfarm.ro/subcateg/1040/Albirea-tenului
Masti naturale : http://www.dietetik.ro/......11481.html

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cremă neagră de ghete ai incercat? Poate vrei sa fii ca naomi cambel

| 29081959 explică:

Masti* imi cer scuze pentru greșeli, am un program la tastatura care corecteaza cuvintele

| 29081959 explică:

Înainte sa fi rautacioasa, asigura-te ca scrii corect un nume, anume:"Naomi Campbell" happy