| anonim_4396 a întrebat:

Ce crema sa folosesc pentru a preveni ridurile de pe gat? Daca ma dau cu crema grasa se face pielea soioasa, fac chiar cosuri!

4 răspunsuri:
| kitiku a răspuns:

Happy derm de la L'Oreal

| Mya a răspuns:

Crema antirid! si...incerkti din cand in cand un masaj(cu ulei de masline, k e mai la indemana), in miskri de "du-te-vino", pentru a netezi ridurile.

| valsulnorilor a răspuns:

Foloseste antirid in functie de varsta ta +20,+30,+40 chiar si cele de la Avon sunt bune. Daca iti permiti cele de la Vichi sunt cele mai bune.
Si foloseste creme gel ca se absorb mai bine.

| ciupy a răspuns:

Iati o crema de gumaj... e buna se comporta bine...