| DenIsa_Deny_1996 a întrebat:

Hei buna Cine foloseste Skinoren pentru cosuri? Eu am inceput sa il folosesc si am vazut ca usuca pielea. cu ce crema ar trebui sa ma dau?

Răspuns Câştigător
| 1112 a răspuns:

E normal sa ti se usuce pielea. Nu trebuie insa sa il schimbi, dupa ce aplici tratamentul spala-te le fata si aplica o crema de galbenele. crema asta este rezolvarea a tuturor problemelor cu plilea nu numai a tenului ci si a corpului. succes happy

1 răspuns:
| Methaallaid a răspuns:

Nivea creme, este o mască pentru coșuri. Se ține 5 minute iar apoi o poți da jos. Sau Nivea creme simplă.