| Mina a întrebat:

Ce creme de faţa ati folosit si ati fost multumite de rezultate? Care au fost rezultatele?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am folosit de la Forever, sunt scumpe dar merită.
Pa, pa.

12 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Cea mai buna crema care mi s-a parut este cea de la Clinique, intr-adevara este foarte eficienta, nu are parfum si iti netezeste pielea.Folosesc de asemenea si demachiantul care este super bunhappy

| jolie a răspuns:

Cauta olay o sa-ti placahee hee

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Eu folosesc Dr. Harris`Original Dermal Magic-exfoliant si gel hidratant-( cu alooe vera, iarba de mare, musetel, salvie, macese)-pentru pete, acnee si cicatrici si tenul meu atata ff bine. Sunt extrem de multumita (aveam mari probleme cu acneea, petele si cicatricile care imi ramasesera de la stoarcerea acestora).

| irocku a răspuns:

Clearsckin

| diva1223 a răspuns:

Depinde despre ce creme vorbim.crema hidratanta. sau poate pentru cosuri.sau pentru tenul prea uscat! eu am folosit mai mult creme pentru imperfectiuni si au avut rezultate foarte bune. vorbesc de Vichy/Normaderm si Avene/Clean-Ac.Gama Normaderm e foarte buna. gasesti demachiant, gel de curatare.pe scurt o gama completa, iar in materie de hidratare prefer L'oreal/Happyderm care este la fel. foarte buna! Te pup happy

| poopasa a răspuns:

Eu folosesc de la avon si e foarte buna se numeste liiv botanicals, crema de zi SPF 20, si crema de noapte.Incearca-l merita

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am tenul sensibil in zona T (se irita foarte usor, pe cat de rapid se usuca se si ingrasa). Folosesc de ceva timp o crema pe baza de argila de la asla vital. ma deranjeaza cum miroase (nu va imaginati mare lucru, dar e cumva deranjant pentru mine) si textura ei, insa chiar isi face treaba pentru tenul meu. Eu nu dau foarte multi bani pe produse cosmetice, dar sunt atenta la compozitia produselor pe care le cumpar. Asla vital e chiar ok. Ah! si un tip: aveti grija ca in lista de ingrediente sa nu gasiti "petrolatum". Majoritatea produselor cosmetice cu proprietati de hidratare de pe piata il contin, dar s-a demonstrat ca dezvolta celule cancerigene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand ten normal spre uscat folosesc gama APA de la Beautycycle (produsa de Amway), tot sistemul, demachiant tonic, crema zi si crema de noapte. Rezultate: nu-mi simt tenul ca fiind cu o marime mai mic ( ca inainte) si se estompeaza putin si ridurile din zona ochilor si ma tine cam 4 luni tot sistemul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gama Artistry de la Amway, este naturala facuta din plante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nivea!