| nonamedeea a întrebat:

Ce creme/lotiuni pentru fermitatea corpului(abdomen, picioare) imi recomandati? Ce parere aveti de cele de la Avon?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Multă mișcare fizică te ajută să ai o musculatură tonică și o piele tonică printr-o hidratare corespunzătoare.
Nu mai face apel la chimicale, mergi la Plafar (centru de ceaiuri) și cere ceva pentru piele pe bază de plante.
Pa, pa.

| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Tratamentele de la anew sunt foarte bune. poti face oricata miscare.e foarte buna miscarea...dar ai nevoie si de o crema care sa dea suplete pielii si sa ii ofere acele substante de care are nevoie ca sa fie ferma. Daca vrei iti pot face recomandari de produse din gama si un discount de 10 % daca faci comanda la mine. Daca te inscrii in echipa mea si ti le comanzi direct de la avon le poti lua cu un discount de pana la 40% si iti ofer si eu un cadou. suna-ma 0732440744. mihaela

| AVONalina a răspuns:

Sa stii ca sunt foarte bune! Participa la concurs si castiga noua crema anticelulitica de la avon: http://avonromania.blogspot.com