| ladygaga_9914 a întrebat:

Pt fete : Am si eu 2 intrebari la care dau fundita;] :
1. Lotiunea tonica de la Clearskin avon este buna? cele care au incercat`o... v-a stricat tenul sau v-au aparut mai multe cosuri?
2. Ce parere aveti de produsele de la planet spa [ masca de fata in special, lotiuni tonice, creme etc]. Au o varsta anume pana inca re trebuie folosita?

Răspuns Câştigător
| Andreea_8766 a răspuns:

Nu prea ti'o recomand.adica nu face nimic spectaculos.cum ar fi reducerea de sebum sau disparitia partiala a cosurilor.
mai degraba foloseste lotiunile si cremele de la clear&clean.sunt mult mai bune si au rezulate vizibile.

4 răspunsuri:
| DmnProfesoara a răspuns:

Hey salut!

1). Si ew am folosit solutia ClearSkin, insa de la Oriflame...Ma rog.Sa sti ca era ff buna, adica` te dadeai si imediat iti trecea.Insa cand am folosit`o mai excesiv (cred ca aici am gresit) mi-au iesit o groazaaaaa de cosuri, de fapt o acnee vulgara (daca` ai auzit de ea). Kare o am de vreo 7 luni si care inca mai am semne, acum nu stiu ce sa-ti spun, lotiunea era foarte buna la inceput, si poate ca tuh nu o sa folosesti excesiv ca mine si o sa dea rezultate.Mult noroc~:*

2) Nu le-am incercat, insa am auzit ca`s ff bunewinking

| Petronela a răspuns:

Buna! 1. Lotiunea de la Clearskin este foarte buna, am incercat-o si nu mi-au aparut mai multe cosuri sau sa-mi strice tenul.2.Sunt bune si nu au o varsta anume pentru a le folosi.

| impossible93 a răspuns:

Sunt mare "devoratoare" de produse AVON...

1. Lotiunea tonica este foarte buna, nu face miracole dar in timp se vad rezultate si este foarte "blanda" cu tenul tau

2.Produsele Plant Spa ti-le recomand, sunt foarte bune in special cremele de fata.

| ChRiSu a răspuns:

Iti apar apoi peste 2-3 zile cosuri din nou