| Me_3722 a întrebat:

Ce culoare de blugi ai alege dintre: rosu, mov, albastru deschis, albastru, alb, gri cu pete (gen leopard)? Funda+Vot!

23 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Gri cu pete

| Nicoleta a răspuns:

Ablastru.deschis sau inchis

| ciucalataaerata a răspuns:

Sincer? as merge pe ceva albastru sau alb pentru ca vor fi in tendinte anul acestabig grin

baftabig grin

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Pai eu un as alege petele de leopard:
1 sunt la moda
2 e ceva mai indraznet (nu tot vechii blugi)
3 ador animal printurile:X
funda? plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| IoanaTempah a răspuns:

Albastru deschis:d

| Lexii a răspuns:

Hm, grea decizie.
As alege albastru deschis, cat si albastru inchis.
M-ar tenta si alb, dar nu stiu cat de bine mi-ar veni tinand cont ca am picioarele destul de groase.
Cat despre cei gri cu pete, ar fi foarte interesanti si ar atrage atentiawinking.
Ce nu as purta niciodata ar fi blugi rosiino talking. Da acum fiecare cu gusturile lui. pup:*

| NimeniCelebru a răspuns:

Toateeee:X
Dar culoarea nu conteaza chiar foarte mult, extrem de mult conteaza modelul, forma, lungimea, etc...
:*:*:*
Fundaa?puppy dog eyes

| Buttercup30 a răspuns:

Albastru deschis

| IIIx333III a răspuns:

Eu, daca as avea de ales, le-as alege pe toate. Dar, de obicei imi iau ce imi trebuie si ce se asorteaza mai la orice, adica cei albastri deschisi sau inchisi si cei gri. Dar, daca ar fi dupa mine, i-as lua pe toti. Funda?

| Dia a răspuns:

Mov si gri cu peteeeeeeeeeeeeeee love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| Tiffany89 a răspuns:

Albastru:d orice nuanta de albastrulove struck

| cυρcαкє a răspuns:

Buna. Din culorile enumerate, as alege... : mov, albastru(ambele), alb si gri cu pete.Imi plac mult toate. Dar daca trebuie sa aleg, cred ca as alege... Gri cu pete.Asta cred ca imi place cel mai mult.

Pa-pa!

| Adina a răspuns:

Paiii mov sau alb, albastruhappy

| blahblah_7366 a răspuns:

Movv si alb gri cu pete funda?

| emoboy a răspuns:

Pentru o fata ar fi mai bine:rosu; movul si albastru indiferent daca e deschis s-a inchis! Dar rosul si movul te-ar da in evidenta!

| elena_3173 a răspuns:

Pai, cred ca mi-as lua mov(am inteles ca ar fi la moda) in ton cu uniforma sau albastru.happy

| Tormentor a răspuns:

Poi eu as alege asa: negru si albastru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mooov

| lanadelsex a răspuns:

Pai... Ash alege roshu sau albastru deschis big grin

| jasmine73 a răspuns:

Mov e la moda

| Alynutzza_1477 a răspuns:

Mov sau albastru deschis:X

| AllForOneTPU a răspuns:

Mov si gri cu petewinking

| TeddyKawaii a răspuns:

As alege albastru deoarece se asorteaza la orice:*Funda te rog?