| jjjjjjjj a întrebat:

Ce culoare ar putea avea bluza/tricoul pentru a se asorta cu o fusta multicolora?

Răspuns Câştigător
| MgdDroopy a răspuns:

Trebuie sa fie neaparat UNI.Una din culorile fustei. Neaparat o nuanta deschisa.
Nu trebuie sa fie tricoul negru, maro sau culori inchise.
Intotdeauna bluza trebuie sa aiba o nuanta mai deschisa decat fusta.
Albul este o culoare (nonculoare happy ) care te salveaza atunci cand nu ai idei. happy

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Una dintre culorile fustei sau ceva neutru (alb, negru, gri, nude, argintiu)

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Depinde de câte culori are fusta și de restul accesoriilor.
Tricoul poate avea culoarea care predomină cel mai mult pe fustă ori alb/negru sau pe care-l poți asorta cu celelalte accesorii.
Dacă ai lăsa o poză, ar fi bine!
O zi bună!

| Cristinaaa57 a răspuns:

Alba

| pinkup a răspuns:

Poate fi una din culorile fustei, de exemplu culoarea predominanta, sau alb ori negru.

| CLtheMiss a răspuns:

Alb. Se integreaza mai bine in combinatia bluzei cu fusta...

| HMada a răspuns:

Galbenă happy