| Bubz a întrebat:

Ce culoare e la moda vara asta?

9 răspunsuri:
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Toatelaughing
de fapt culorile foarte deschise si stridentebig grin
ca sa iesim in evidenta:*

| chupachups1234 a răspuns:

Toata lumea vad ca are alta varianta. rolling on the floor Deci revin la intrebare ta. Cine stabileste ca vara asta se poarta o anumita culoare? Pe mine nu ma intreaba nimeni laughing

| ledzeppelin a răspuns:

Rosu happy in principal

| aaaaaaa1 a răspuns:

Moov

| MAndreea99 a răspuns:

Mov a fost acu 2 ani, acum nu stiu

| BuBuMtti a răspuns:

Bleo

Răspuns utilizator avertizat
| ZâmβέŤ a răspuns:

Vara asta se impune albul, nuantele naturale (bej, ecru, ciocolatiu, bronz, kaki, nisipiu, maro inchis), negrul in combinatie cu alb, combinatiile de inspiratie nautica (alb, bleumarin, rosu) si culorile vii, puternice (galben, portocaliu, albastru cobalt, violet, rosu, verde smarald). Totusi, trebuie sa iti aduc aminte ca, atunci cand purtam culori, conteaza mai putin ce se poarta si mai mult ce ne sta bine. De exemplu, degeaba se poarta roz pudrat, daca tie iti stau bine culorile primare, intelegi.,.,.,. Sper ca am fost de folos!
happy

| ZâmβέŤ a răspuns:

Culori le deschise ...gen:roz,galben,si alb