| bubiko_8310 a întrebat:

Ce culoare e la moda vara 2010?

Răspuns Câştigător
| addicting a răspuns:

Turcoaz.culoare anuluilaughingsi altele tuscany, roz sampanie, rosu coral, galben acid, verde herbal(culoare maslinei)si cam atat
byekiss

7 răspunsuri:
| anonimmmmm a răspuns:

Mov, albastru turcoaz, gri, astea sunt cele mai de baza, deacum alb si negru merge oricandhappybig grin

| Bogdanst a răspuns:

Verde. roz albastru alb culori deschise asa e vara big grin

| aleCsandrra a răspuns:

Pai mov alb si galben parcabig grin

| iuliasistrify a răspuns:

Mov

| Barbie_9708 a răspuns:

Noua culoare neutra. Este cam multa stralucire in culorile orizontului verii care se apropie comparativ cu cele trecute. Culorile pastelate revin in trend pentru moda 2010, iar cel mai folosit este liliacul. Asorteaza-l cu bleumarin, maro si culoarea maslinei si foloseste accesorii potrivite. Foloseste culorile alb si crem de indata ce vremea se incalzeste. Nu conteaza ce faci, poarta o nuanta neutra!happy

| Kandy a răspuns:

Turcoaz.bleu.petrol.azuriu.alb.roz. love struck

| KULLER a răspuns:

Culoarea anului 2010 este VIOLET