| alexandru200320032003 a întrebat:

Ce culoare la pantaloni se potriveste mai bine cu un tricou bej-deschis?
Mov,Negru,Verde-Kaki,Portocaliu,Gri?
Tin sa mentionez ca am tenul palid,deschis, alb; ochi albastrii si parul blond.

8 răspunsuri:
| ValyJackson a răspuns:

La bej deschis ar merge pantaloni negri!

| Cimpan_Adriana_1995 a răspuns:

Părerea mea e ca ar merge kaki! PS imi poți spune pana la urma ce culoare ai ales pls!

| WorldTraveler2553 a răspuns:

Eu zic să elimini din start MOV și VERDE-KAKI. Într-adevăr, negrul merge la orice dar ar trebui să fii mai original! Personal aș alege portocaliu.

| alexandru200320032003 explică (pentru Cimpan_Adriana_1995):

Sincer as merge pe Kaki sau Portocaliu

| alexandru200320032003 explică (pentru Cimpan_Adriana_1995):

Am ales verde-kaki

| hnfvnjhfhfhbgd a răspuns:

Pantaloni mai inchisi la culoare adica negru sau verde kaki

Bula
| Bula a răspuns:

Negru sau gri mai inchis, dar poate fi si albastru sau maron mai inchis.

| NadarraXD a răspuns:

Gri, negru si portocaliu sunt cele mai bune optiuni, dar depinde si cu ce te incalti.