| andrusca10 a întrebat:

Ce culoare merge cel mai bine cu parul castaniu si ochii caprui?

4 răspunsuri:
| TheLastDancer15 a răspuns:

Naturaletea!
poti sa porti ce vrei tu, ce iti place tie, te face frumoasa!
daca ar fi asa... albastru inchis merge foarte FOARTE bine cu parul castaniu si ochii caprui!
mai merge bine rosu aprins, verde aprins, sau mov deschis
:X:X:X crede-ma! pup funda?

| MARRRRRYYA a răspuns:

Pentru zi culorile deschise pastel crem roz vinlet bleu verde praz şi pentru.seara rosu aprins albastru electric etc. Bafta!

| lookingforlove a răspuns:

Culori deschise si pastelate. Roz, Violet (deschis) un oranj pal...happy si un verzui mai inchis la culoarewinking

| Pinxiee a răspuns:

Mov sau violet.