| steluta07 a întrebat:

Ce culoare sa imi iau pentru costumul de baie?
Sunt indecisa { apropo am parul castaniu cu suvite blonde si ochii caprui} nu stiu ce culoare s-ar asorta mai bine.

Răspuns Câştigător
| Anonim141297 a răspuns:

Păi roz pal sau turcoaz... Nu culori care să sară în ochi... Poți să iei cu diferite modele. Brunetelor le stă bine și cu bleu ( asta e super dacă ai și și șuvițe blonde). Oricum ceva ce să-ți placă ție, să te reprezinte.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Asta nu am mai auzit-o pana acum. Ia-ti ceva care sa acopere ceea ce trebuie.Dar nici sa acopere prea mult.Sexi.