| anonim_4396 a întrebat:

Ce culoare credeti ca mi-ar veni bine si ce ar trebui sa evit? Am parul castaniu, ochii caprui-verzui si pielea deschisa la culoare (dar nu rozalie) happy

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Daca te referi la imbracaminte te prind bine culorile vii, spre deosebire de persoanele mai creole care ar trebui sa se imbrace in culori mai sumbre.

4 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Pastelurile.

Răspuns utilizator avertizat
| moneantonella a răspuns:

Ochi verzi cel mai bine albastru si niciodata negru deoarece te va face cum nu esti. funda?

| Laviiixd a răspuns:

Inbracata in culori vii. [ Verde, albastru, rosu, portocaliu] Evita negrul. Este sumbru si iti va da o latura mai rebela si mai posomorata. La fel am si eu parul, ochii si pielea. big hug