| dyana99scumpick a întrebat:

Ce culoare merge cu verde si cu albastru...

6 răspunsuri:
| nicolici a răspuns:

Alb, negru, crem, maro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca negru, maro, gri.

| DSabb a răspuns:

Bejul sau cremul. Am vazut in mall o vestimentatie cu aceste culori si arata bestial love struck. Fundita?batting eyelashes

| Lindaaa a răspuns:

Hei salut albastru merge cu alb, negru, albastru, verde, violet, portocaliu.
iar verde cu alb, negru, verde, albastru, galben, rosu, crem...
http://www.google.md/......tp?/imgres
funda?

| ParrotsSpeakers a răspuns:

Albastrul merge cu : alb, negru, albastru, verde, violet, portocaliu.
Galbenul, cremul si bejul(in special cu bleu), movul(in functie de nuanta de albastru; daca e un albastru inchis-mov inchis/mediu, iar daca e bleu-lila), negrul, albul si turcoazul.

| 28roxy a răspuns:

De obicei alb si negru astea merg cu orice culori! Sper ca te-am ajutatlove struck Funda?