| Unniique a întrebat:

Ce culoare merge să îţi faci vârfurile dacă ai părul blond spre şaten?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Le poti face rosii

| Alexandra8989 a răspuns:

Daca e blond spre saten. poti face la varfuri cu blond(gen stii cum a fost antonia) sau te poti face la varfuri cu roscat.

| thewomaninwhite a răspuns:

Negru roscate sau de ce nu roze

| Adeniy a răspuns:

Roz

| Sanziana00 a răspuns:

Daca culoarea parului este deschisa spre blond, eu mi-as face varfuri albastre happy.

| Helena08 a răspuns:

Buna!
Daca vrei stilul ombre iti recomand varfurile mai deschise decat restul parului, in cazul tau merge un blond. http://xxrachas.files.wordpress.com/2011/10/melted-hair-5.jpg
Sper sa te ajute!

| nothinglefttolose a răspuns:

Rosii sau albastre. happy

Nu ti le face negre, sfatul meu.Nu arata prea ok.

| valeria005 a răspuns:

Radacinile ceva mai inchis, un negru-saten, iar capetele ceva mai deschis - blond. Funda?

| PapusaDeMetal a răspuns:

Pai ar merge un roscat mai inchis...Debinde cum arata si fata. Daca e mai copilareasca un roscat mai deschis sau invers e roscat mai inchis. Sper ca te-am ajutat. Te implorr:X Fundita:*