| UscatAlexandra a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.Ce suvite mi s-ar potrivi. Uitati-va la poza de la profil.

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Şuviţe blonde NU. O să arăţi ca ţiganii ăia. Eventual, o nuanţă mai deschisă decât părul tău, http://www.fabrica-de-extensii.ro/......eschis.jpg
Sau un roşcat, cred că ar merge cel mai bine, dar cu o nuanţă mai închis decât dark tulip sau rubine.

| BiancaStoran a răspuns:

Albastre,sunt la moda suvitele colorate, dar nu multe doar una si mai mare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Roșcată ți ar sta bine, dar nu fă șuvițe, ci vopsește te, ce pantofi porți? Cu toc nu?

| Renes a răspuns:

Roscat,clar.

| tp a răspuns:

Parul tau are culoarea saten mediu. Deci dupa parerea mea ce am vazut la persoane cunoscute si mai ales in filmebig grin ar merge suvite blond inchis( ceva de genu saten deschis) amestecate cu suvite blond deschis. Vin de minune creeaza volum si stralucire parului.

| Yuzzy a răspuns:

Suvitele blonde sunt in general cele mai apreciate de baieti :X