| ioana181 a întrebat:

Ce culoare trebuie sa fie strampii daca am si rochia si pantofii negri?

13 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Eu as zice ceva in nuante de roz... arata bine!

| lunarwolf a răspuns:

Văd că întrebarea e cam veche,dar am zis să răspund totuși,poate mai porți vreodată rochia și pantofii și ești în pană de idei.
Ți-i poți lua tot negri, dar cu alt imprimeu.
De exemplu, dantelați...
http://weheartit.com/entry/7275862

Sau pentru un aer mai rock, unii negri rupți. :)
http://weheartit.com/entry/12399581

Dacă îți iei albi sau mai deschiși, ținuta nu va avea nicio noimă, va părea ruptă pe jumătate.
Poți opta și pentru un vișiniu sau un violet închis + accesorii aurite.
http://weheartit.com/entry/12365022

Baftă data viitoare și sper că ai ales bine la ocazia aia. :)

Sau pentru un aer mai rock,

| marrr a răspuns:

Depinde de rochie si ocazie.

| sssoriii a răspuns:

Poti purta un maroniu putin spre bej. da foarte bine, crede-ma!

| mrclaust a răspuns:

Un rosu mai inchis

| Anapoda a răspuns:

Albi.negri sau depinde cu ce mai esti imbracata

| razadeluna a răspuns:

Albi

| Ирина19 a răspuns:

Culoarea pielii ar fi cel mai frumos, sau un pic mai inchis, adica bronz

| Chrystyne a răspuns:

Pai.negrii...
Dar daca nu vrei sa fii imbracata n negru in intregime, iti recomand sa iti mai iei niste accesorii ca sa le poti asorta cu ei.

| HaruhiFujioka a răspuns:

Gri sau albi cred

| LaviniaPisi a răspuns:

Eu zi c ca mai cine un bej fintca iti arata picioarele mai frumoase

| barbie_6483 a răspuns:

Eu zic ca ar merge mov tongue
sa nu fi toata in non culori

| alexutza1 a răspuns:

De ex: mov si cu un bolero tot mov(depinde si de ocazie)happy