| Regedesubmunte a întrebat:

Ce culoare va place sa aiba parul la o fata pe care voi o considerati atragatoare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa ma exprim sa nu sune dubios eu fiind fata?laughing

Imi plac fetele care au ochii albastrii sau verzi ( de preferat astea doua culori combinate ) si au parul roscat sau brunet. Nu ma omor dupa brunet dar imi place combinatia asta mult mai ales daca au si fata "calda" si zambetul "dulce" nu o fata aspra si dura.

10 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Prefer brunetele.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sufletul conteaza nu culoarea părului, că culoarea o schimbă ea des, dar calitatile umane sunt greu de schimbat sau de cultivat.

| RAY a răspuns:

Imi plac roscatele

| RAY a răspuns:

Si pe luna merg cu tine

| RAY a răspuns:

Hai sa ne iubim.in.noapte ss fi a mea jumatate

| RAY a răspuns:

Cool veyi sa nu te racesti pe frigul asta

| aXy99 a răspuns:

Este irelevanta culoarea parului.

Răspuns utilizator avertizat
| Winddd a răspuns:

Astea sunt niște detalii irelevante. Dacă aș fi băiat, nu ăsta ar fi un principiu pentru care le-aș considera atragatoare.

| Ana27021998 a răspuns:

Îmi plac fetele care au ochii albastrii și parul blond