| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a întrebat:

Pentru fete :
ce culoare va place sa aiba un >ruj?

Răspuns Câştigător
| Raluca_1748 a răspuns:

Foloseam rujul de culoare rosie, era ceva mai strident. In prezent, folosesc luciu de buze.

17 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Cât mai naturală. Apropiată de culoarea naturală a buzelor, dar să hidrateze bine.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

O culoare cât mai naturală...roz de exemplu! Dar din-ăla pal.

| Aiicha a răspuns:

Eu prefer rujurile in culori nude, nu-mi plac rujurile in culori stridente, cel mai mult folosesc balsamuri de buze colorate nu rujuri(ex:balsamurile de buze de la Nivea).

| Adelina04 a răspuns:

Caramiziu:X

| andreeada a răspuns:

Marolove struck

| pithicot a răspuns:

Roz

| ZapaciLaa a răspuns:

Roz sau alb ori luciu de buze

| Dianaღ a răspuns:

Prefer rujurile in culori naturale, nude, cat mai apropiate de culoarea buzelor.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Roz deschis

| Lady a răspuns:

O culoare cat mai naturala sau rosu. Ceva care nu e foarte strident.
Mie nu`mi place deloc acel roz in exces.:-&.[gen celui ce`l poarta pitipoancele]straight face

| anotherchild a răspuns:

Nu sunt fata. dar cand alegi un ruj el trebuie sa aiba legatura si cu culoarea tenului. Adica nu iti poti luat un ruj - rosu strident daca ai un ten fff alb.

| dïïannè °↓♥ a răspuns:

Cel mai frumoasa culoare din lume si nu vb numai de ruj e rozul:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roz da nu prea accentuat si culorea pielii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cît mai natural și să aibă o nuanță asemanătoare cu a obrazului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru

| ioanafrumsusica a răspuns:

Roz sau rosu