| NanaBaby a întrebat:

Ce culori, ce stil, ce haine se poarta in perioada asta? big grin. dau fundita love struck.

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Se poarta stilul british, military.
-geaca denim
-ghete piele intoarsa
-vesta army
-rochii/camasi ecosez mai grosute
-balerini
-cizme de ploaie
-animal print
-jersee colorate
-fundite

-jeansi colorati
-si la culori albastru, rosu, gri, roz si galben.
Sper ca te-am ajutat, sfaturile astea sunt adevarate, le-am luat dintr-o revistawinking
primesc fundita?happy

4 răspunsuri:
| Blablabla_8623 a răspuns:

Cred ca au mai intrebat cinci fete. Asta e comoditate de-a bunelea. Citeste mai jos si vei gasi. oh go on Sper sa nu te superi, dar ar fi aiurea sa repetam aceleasi chestii. Mai bine ai cere sfatul cum sa adaugi stilului tau tendintele toamnei?!
Bafta!happy

| catysmile a răspuns:

Se poarta mov si turcoaz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de exedmplu eu sunt in gibraltar. momentan culoarea cea mai placuta tuturos este acel mov deschis. de dragul acestei culori mi-am vopsit si masina mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, culorile calde : mov, roz, galben, asa mai calm...culorile calde, discrete.Astept o fundita...