| AnaMaria1264479 a întrebat:

Ce culori ma prind? Sunt palida("alba ca branza"), am ochii caprui sre verde si parul brunet cu o tenta de roscat si am niste pistrui minusculihappy

Răspuns Câştigător
| 123Andreutza456 a răspuns:

Incearca crem, negru, turcoaz inchis+culorile in care te simti bine in care cu siguranta iti va sta bine

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Si eu sunt exact ca tine, pe mine vin bine culori ca rosu si indigo sau un albastru inchis.

| niciodatanu a răspuns:

EU zic sa incerci sa nu sa mai -prinda- nici-o culoare de tine, asta daca nu cumva esti forever alone! Daca esti forever alone, atunci fa-te verde! smug Crede-ma, iti va sta super bine.