| PurityBecameBlasfemy a întrebat:

Ce culori se poarta vara asta? ce tinute? vreun sfat pentru o pitica de 1.70?

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Cum poti sa te numesti pitica la 1, 70?! Atunci cele de 1, 50 cum se numesc?hee hee
Eu cred ca se poarta ceea ce crezi tu ca iti vine bine si in ce te simti bine.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kitty00 a răspuns:

Vrei un sfat, iti dau un site perfecte.rowinkingfunda?

| adelina899 a răspuns:

Pai din cate ai vazut si tu se poarta culorile care ies in evidenta fustitele acelea lungi rochite thinking mai ales ca ai 1.70smug cred ca ai niste craci love struck as vrea si eu laughing)

| crazysour a răspuns:

Se poarta culorile neon si albul foarte mult pentru ca e vara