| Feeetitzaaa a întrebat:

Ce culori se poarta vara asta la unghii:X:X mie imi plac foarte mult culorile roz si negru

Răspuns Câştigător
| russiangirl_2817 a răspuns:

Orice nuanta de albastru. de la turcoaz la bleomarin.

10 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

Am citit in bravo girl ca albastru se poarta thinking laughing

| Gropiţe a răspuns:

Draga, se poarta ce iti place tie kiss

| AlexandraKnows a răspuns:

Ungii albastre? galbene? acril? da' ce sunteti voi vrajitoare?

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Negru nu e culoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se fac cu acril sau se fac cu mov si cu french negru sau alb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

am auzit ca vara asta nu se mai poarta negrul ci nuante cat mai naturale(roz)se poatra de asemenea unghiile scurte patrate cu colturile rotunjite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roz, gri...Nuante cat mai naturale!

| Clever a răspuns:

Se poarta roz cu galben foarte, foarte aprins:devil

| Fazzoletti a răspuns:

Violet, albastru aprins

| Ruxy2010 a răspuns:

Eu stiu ca se poarta vara asta unghiile greige! e o combinatie intre gri si bejhappy e ffff tarethumbs up incearca!