| CatalinaMarina a întrebat:

Ce culori se poarte anul acesta?

Răspuns Câştigător
| T a răspuns:

Culorile pastelate revin in trend pentru moda 2010, iar cel mai folosit este liliacul. Asorteaza-l cu bleumarin, maro si culoarea maslinei si foloseste accesorii potrivite. Foloseste culorile alb si crem de indata ce vremea se incalzeste. Nu conteaza ce faci, poarta o nuanta neutra!
Se mai poarta si turcoazul:X

7 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Cred ca verde, nu stiu siguroh go on

| ELD a răspuns:

Pai mov, galben, negru si gri[dar astea nu zi de zi negrul si griul pentru ca... exista sansa de a nu te remarca nimeni]

| alexutzu00791 a răspuns:

Transparentul

| Cleona a răspuns:

Turcoazul(albastrul foarte inchis)

| Aicilef a răspuns:

Am inteles ca se poarta roshul sh movul. oricum mie tot rozul sh albul imi plac:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti purta ce-ti place! De ce trebuie sa-ti spuna altcineva ce sa porti? Moda o poti lansa chiar tu! Nu-ti trebuie parerea unor persoane care nu au nici cel mai mic motiv sa se erijeze in judecatorul altora, vis a vis vestimentatie. Fii tu insuti! happy

| ѕα∂ gιяℓ a răspuns:

Decii movul e in trend! eu mi-am cumparat multe bluze moouvv:X.