| DeniiMeow a întrebat:

spuneti-mi si mie niste culori mai frumos care se poarte anul asta, va rog!

Răspuns Câştigător
| iuliana_5107 a răspuns:

Poi se poarta in prostie movul... da eu spun ca negrul e cea mai frumoasa culoare.:X:X:X:X

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Violet. portocaliu galben sh alb!happy

| micurutza2005 a răspuns:

Se poarta orice culoare iti place si iti sta bine ca degeaba se poarta galben daca pe tine te face palid sau stiu eu cum, deci nu e intotdeauna nevoie sa faci exact ce spune moda, denimul a venit din nou in forta cu albastrul...alb,culori tari rosu, verde etc toate sunt frumoase in felul lor in afara de negru parerea mea pentru ca il urasc nu poate sa aduca decat tristete, melancolie, depresie gandul la doliu, eu nu am nici o haina neagra si nu o sa il consider altfel niciodata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gri negru alb, nu sunt frumoase dar se poarta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai violetul. dar mie imi place nonculoarea negru:X:X.