| anonim_4396 a întrebat:

Ce dresuri imi recomandati sa port? Am picioare lungi.

6 răspunsuri:
| shainitainii a răspuns:

Daca ai picioare lungi si frumoase ( nici prea groase nici prea subtiri ) poti purta orice fel de dresuri ca toate vor arata bine, asta daca le potrivesti la tinuta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina, poartă dresuri de culoarea piciorului, vei fii superbă., Si pantof cu toc, citi ani ai?

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am 17 ani.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Multi inainte, multa sanatate, masajul i ti place? Reflexo.

| AdeDm a răspuns:

Pai nu cred ca ar trebui sa-ti recomande cineva ceea ce vrei sa porti si te face sa te simti confortabila. Depinde si de tinuta pe care o ai, dar in general totul depinde de tine si de gusturile tale vestimentare. Funda? ^^

| clarinas a răspuns:

Cele inchise la culoare! Dau iluzia de lung si subtire! Cui nu.i plac picioarele subtiri?