| anonim_4396 a întrebat:

Ce e mai la moda acest sezon: cizmele cu siret sau cele cu fermoar?

11 răspunsuri:
| Cameliaa12 a răspuns:

Buna,
Si una si alta :)
Citeste aici despre tendinte: http://www.frumusele.ro/Moda-si-Stil/Incaltaminte

| mona a răspuns:

Cele cu siret

| pwp a răspuns:

Ugg-urile sunt la moda.Dar eu personal recomand ghetutele model barbatesc.Sunt practice si arata bine.

| BiuL a răspuns:

Cu siret.

| CannbalCorpse a răspuns:

Se poartă cele cu fermoar şi aspect rock! Sper ă te-am putut ajuta.o zi bună!

| Mangustă a răspuns:

E acelasi lucru, de ambele parti exista modele care arata groaznic. Iti cumperi ce gasesti si ce-ti place. De anul trecut am vazut ca se poarta ghetele timberland sau asa zisele insulete pe romaneste.

| Hieer a răspuns:

Siret

| CityOfSatan a răspuns:

Iate dupa ce e frumos, feminin si finut!

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Ugg-urile se poarta si anul asta...

| FashionDream a răspuns:

Sireturi! Dar mai nou se poarta ugg-urile!

| ConnieMeowღ a răspuns:

Eu una prefer cizmele cu talpa mai groasa, botul rotund si bineinteles, cu sireturi. (stil lejer)
Daca vrei sa folosesti cizmele intr-o tinuta mai sofisticata iti recomand cizmele cu fermoar. Tintele sunt la moda pe cizmele de piele cu fermoar.winking