| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cizmele (dama) inalte (pana sub genunchi) cu sireturi, la moda in acest sezon? Ceva recomandari? modele, firme, branduri, etc.

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

Important ii sa-ti fie comode si sa-ti vina bine happy
Dar oricum acum sunt la moda cizmele inalte (pana sub genunchi, dar preferabil peste genunchi si chiar cele cu sireturi) si botinele cu multe cureluse happy (asa a zis Botezatu happy )

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Orice cizma care iti vine bine pe picior si=ti tine de cald si de umezeal este super buna. De multe ori moda duce la probleme de sanatate

| M.madallina a răspuns:

Anul acesta se poarta cizmele inalte. te poti duce la Zara

| Alexia26 a răspuns:

Online, poti comanda de aici http://unbutic.ro/cizme-dama-ieftine-la-moda-2015