| IoanaMtfkr a întrebat:

Ce efect are decolorantul asupra părului nevopsit? Eu am părul "cafeniu" să zicem. Cât de tare mi-ar decolora părul, adică până la ce nuanţă, şaten, şaten deschis, blond, etcetera.

Răspuns Câştigător
| FreakyChucky a răspuns:

Deci cea cu nuanta mai inchisa, atunci o sa iti fie blond mai spalacit [nu foarte "galben", deci va trage spre alb culoarea]

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O sa ti-l decoloreze cat de tare posibil, daca e decolorant de calitate ai sansa sa devii blonda

| Kasia a răspuns:

Blond.blond foarte deschis.

| FreakyChucky a răspuns:

Esti fata din stanga sau din dreapta?[din poza de profil]
pai daca il ai saten inchis ti-l schimba aproape spre blond, daca il ai deschis ti-l face blond spre alb.

| IoanaMtfkr explică (pentru FreakyChucky):

Sunt a doua, cea din dreapta.

| FreakyChucky a răspuns (pentru IoanaMtfkr):

Deci cea cu nuanta mai inchisa, atunci o sa iti fie blond mai spalacit [nu foarte "galben", deci va trage spre alb culoarea]

| MishalufLv a răspuns:

O sa ti-l decoloreze de tot, o sa fie ceva blond foarte deschis, spre alb, o prietena de-a mea si-a decolorat parul, il avea saten, ceva in gen cafeniu ca al tau si a vrut sa se faca roscata, si i-a iesit roz :d am ras 2 ore cu ea, dupa s-a vopsit bruneta happy

| 15092000 a răspuns:

Saten deschis... funda