| alice_5598 a întrebat:

Ce epilator imi recomandati? Sa nu ma doara si sa ia toate firele de par.tnx

Răspuns Câştigător
| Ramina a răspuns:

Pai prima oara. te doare oricum happy Depinde de epilator. Eu am philips HP6400 Satinelle prima oara doare. dar de la a2a a3a utilizare te obisnuiesti. Mai sunt si :
Braun SE 3170 - · Atenuator de durere: Da, in 4 directii
· Sistem de epilare: Sistem SoftPerfection (20 pensete prin care sunt indepartate mai multe fire dintr-o singura miscare)

Philips HP6507 Satinelle -
Atenuator de durere: Da
· Sistem de epilare: 20 de puncte de prindere
· Cap de epilare: lavabil
Braun SE 3270 - Atenuator de durere: Da, in 4 directii
· Sistem de epilare: Sistem SoftPerfection (20 pensete prin care sunt indepartate mai multe fire dintr-o singura miscare)
· Sistem de epilare: Sistem SoftLift tips - toate firele sunt indepartate (chiar si cele scurte)
Mai gasesti si altele pe site`urile magazinelor : Domo, Flanco si Altex happy

10 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Eu il am pe asta http://www.compari.ro/epilatoare-c3185/braun/3170-softperfection-p3929226/ Sunt multumita de el, insa ma enerveaza zgomotul pe care-l produce. Sa stii ca cele mai bune sunt astea de le Braun si toate au acelasi principiu, nu te gandi ca daca iei unul la 4mil te va tine efectul pana la un an, de multe ori banii in plus sunt pentru accesorii multiple sau chiar culoare. De ex daca vrei modelul asta recomnadat de mine dar pe roz mai scoti 30 de lei din buzunar. :) E alegerea ta, gama e multipla si preturile diferite de la magazin la magazin.

| Corinne a răspuns:

Buna! Iti recomand cu caldura set Epilator + Bikini trimmer Philips HP6530/30 http://www.emag.ro/epilatoare/epilator-philips-hp-6530--pHP6530. Nu doare deloc are si pentru zmulgerea firului de par din radacina si pentru taiere care nu simti absolut nimic.

| Floreenofficial a răspuns:

Braun e cel mai bun din cate am auzit
http://www.google.ro/......tp?/search

| eu.;] a răspuns:

De la braun silk epil big grin.
il am. e chiar buuun!:]

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu nu am nici un epilator, dar am auzit că cele de la Braun sunt bune, cele cu atenuator de durere.

Răspuns utilizator avertizat
| BuBuLiNa_1408 a răspuns:

Braun :*

| ladylady_2184 a răspuns:

Eu iti recomand:
Epilator Philips HP6400/00