| anonim_4396 a întrebat:

Ce este feminitatea in opinia voastra?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna fetele care se imbraca, se coafeaza si se comporta elegant.
Cele care fac abuz de imbracaminte si coafuri "elegante" le cataloghez ca pitipoance.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca sunt pitipoance, nu inseamna ca nu poseda o oarecare feminitate. Stilul vestimentar este important, intotdeauna eleganta este apreciata, insa orice lucru dus la extrem se transforma in altceva. Am cunoscut pitipoance care aveau mai multa "feminitate" fata de multe rockertie care se considerau domnisoare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multe rockerite nu sunt foarte feminine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu vor sa fie. nu e ca nu ar putea fi. e alegerea lor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e asa. Iti spun eu.
Sunt unele care asa le e stilul si nu le-ar sta bine imbracate feminin, pe de alta parte mai sunt alea care vor sa para ca nu le sta bine imbracate asa.
Chiar si aici pe site am vazut, spun ca nu poarta rochii, dar totusi cer un sfat ce rochie sa ia fiindca "vrea mama", dar ele nu ar purta, insa dau indicatii si culmea, cer culorii deschise. Alea sunt fite.

| ReplayHD a răspuns:

naturaleţea, sensibilitatea, afecţiunea, eleganta

| anonim_4396 explică (pentru ReplayHD):

Un barbat nu poate avea toate aceste calitati?