| alexx22 a întrebat:

Ce este mai eficient pentru a obtine bucle frumoase si rezistente?
Peria rotativa, placa de par sau bigudiurile incalzite?

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Ondulatorul e cel mai bun. Si placa e buna insa trebuie sa stii cum se fac bucle cu placa si sa ai o placa cu margini rotunjite. Peria rotativa nu e prea potrivita pentru bucle. Si bigudiurile incalzite sunt o alegere buna, iesi niste bucle foarte dragute.

| callie2 a răspuns:

Ondulator sau bigudiuri.

| IrinaIvashkov a răspuns:

Bună Dianne22 happy!

Cel mai eficient este ondulatorulwinking. Dai desigur pe parcurs și cu niște fixativ și la început cu puțină spumă. Și bigudiurile sunt bune dar sunt enervante că trebuie să dormi cu ele și te deranjează. Cu peria rotativa nu e prea bună pentru că nu prea rezistă chiar dacă ai părul umezit înainte

| Pau a răspuns:

Hey :*.
Categoric bigudiurile incalzite!
Dar, nici placa de par nu e de dat la oparte... daca stii sa o manuiesti iti vor iesi niste bucle superbe happy. Eu cu placa mi le fac deoarece imi e mai la indemana.dar de cate ori am ocazia folosesc bigudiurile

| alexx22 explică:

Ma refer la bigudiurile incalzite, nu la cele obisnuite.

| iulia013 a răspuns:

Cel mai rapid este cu ondulatorul iar daca vrei sa reziste da cu putin fixativ