| babyloving a întrebat:

Ce exercitii as putea face ca sa slabesc si sa fie si eficiente?

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Alergare si innot.

| EdiiThxoxo a răspuns:

Eu fac abdomene in fiecare seara, alerg cel putin 15 de minute pe banda la viteza medie, dar poti alerga si pe strada daca nu ai bandahee hee fac impachetari in folie cu zat de cafea batut cu ou crud si ulei de masline si downloadeaza-ti de pe net tutoriale de pilates. Sunt super! Burtica se aplatizeaza repede si o sa arati superb in costum de baie! Mult succes, sper sa fie de folos :*

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te miști cât mai mult. Aerobic.

| Barbieeeeeeee a răspuns:

Mananca sanatos! acum ca e vara poti inotabig grin si alearga 30 de minte pe zilove struck ai sa vezi rezultatelehappy incearca sa mamanci totusi 3 mese pe zi...dar nu grasimilove struck pa-pa