| TabooR a întrebat:

ce exerciti as putea face sa slabesc? dau fundita la cele mai eficiente multumesc...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.taebospecial.ro/programepentruacasa.html

sunt eficiente.crede-ma(le-am incercat)

iti poti alege tu de acolo ce doresti, in functie de zona corpului in care vrei sa slabesti

de asemenea alergatul si urcatul scarilor e eficient

http://www.perfecte.ro/......video.html

incearca si asta...la inceput e f greu sa faci cele 10 min, dar dupa o sa-ti vina usor sa le faci

funda?

8 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Scrie pe youtube gimnastica aerobica in 8 minute si fa asa in fiecare ziwinking la mine merge happy

| marya a răspuns:

Abdomenele sunt foarte eficiente
plimbarile in aer libersunt bine venite
mersul cu rolele ajuta la slabitul picioarelor si al burtii
daca nu preferi rolele ia bicicleta!
poti sa mai alergi din cand in cand
sa joci un joc cu mingia ar fi indicat!
bye bye

| marya a răspuns:

Abdomenele sunt foarte eficiente
plimbarile in aer libersunt bine venite
mersul cu rolele ajuta la slabitul picioarelor si al burtii
daca nu preferi rolele ia bicicleta!
poti sa mai alergi din cand in cand
sa joci un joc cu mingia ar fi indicat!
papa!

| BilliOnaire a răspuns:

Pai in mod normal poti face ce fel de exerceitii vrei si iti dai seama ca daca vrei sa slabesti la abdomen faci ex pentru abdomen, daca vrei la picioare alergi sau poate gasesti alte modalitati, intelegi ce vreau s zic:d. si poti face si aerobichappy. dar numai cu ex fizice nu ajuta. trebuie s ai grija si de ce mananci.:d.

| BiancaB a răspuns:

O idee ar fi sa mergi la sala, dar daca nu vrei sa cheltuiesti bani, intra pe youtube si scrie "8 minutes". Pe mine chiar m'au ajutat acele exercitii, numai sa te tii de ele :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La pat cu sotul 100 de genoflexiuni pe penisu lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alearga pentru ca te face sa transpiri foarte mult. Cred ca e cea mai buna metoda si e si sanatoasa.Sa vezi ce bine te simti dupa 1 km sau 2 de alergare. Poti sa faci si abdomene numai sa le faci bine.