| Dianna_8523 a întrebat:

Ce faceti Craciunul asta? sau Revelionul big grin? As vrea sa stiu cum va imbracatibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Voi sta acasa si voi face sarbatorile in familie.Nimic nu e mai frumos ca reuniunea in familie.Si voi fi imbracat normal, cum se sta in casa.Sarbatori fericite tuturor.

16 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

De craciun merg la prietenul meu si voi purta o pereche de skiny jeans si o bluzitza/ plovers dragut pe care nu mi l'am cumparat incalaughing iar de revelion o sa port o little black dress mulata si cu o centura albastru electric. in picioare cizme... iar accesorii doar niste cercei. foarte dragutibatting eyelashes

| Marii a răspuns:

De craciun stau cu familia. asa ca ma voi imbraca in ceva cat mai lejer. Iar de Rev ma imbrac cu niste blugi skinny, un tricou mai lung si niste pantofi, la accesorii nu m-am gandit inca. happy

lolita
| lolita a răspuns:

Craciunul il voi petrece in casa soacrei si ma voi imbraca intr-o rochita gri pana la genunchi si maneca trei sferturi deorece dupa cina vom iesi, si revelionul il vom face la restaurant si ma voi imbraca in rochita de seara neagra cu bretele si pana la genunchi.

auran
| auran a răspuns:

Craciunul in familie, iar Revelionul undeva la munte intr-o gasca de puradei si parintii acestora... o sa-mi iau valea!
De imbracat, in fusta in nici un caz pentru ca o sa-mi inghete... funduletul... dar tu?

| Dianna_8523 explică:

Sa nu uit. dau funidta pentru cel mai inventiv!

| Dianna_8523 explică:

Paihee hee pentru ca m-ati intrebat si pe mine big grin
De Craciun voi merge la cineva happy ma rog din familie. iar acolo ma voi imbraca cu niste jeansi noi cumparatibatting eyelashes skinny. negri happy probabil cu un pluover ceva sau chiar nu am idee inca happy sa fiu comoda. Iar de Revelion. inca nu m-am hotarat big grin de aceea vroiam cateva idei happy

| Summer Memories a răspuns:

Pai de Craciun, pe acasa, imbracata lejer ca in familie :D
Si revelionul il fac cu prietenii intr-un bar inchiriat si ma imbrac cu rochita asta :

http://www.starshiners.ro/......brown.html

Tu? :)

| Piscotel a răspuns:

Pai...Craciunul cu familia, deci imbracaminte lejerabatting eyelashes
seara o sa ies cu fetele pe undeva, doar e traditie.
Iar de Rev...tot cu fetele.

ce bine e single, n-am nevoie de haine pompoase laughing

| costymaximus a răspuns:

Voi sta pe plaja la Ibiza in costum de baie!

| VladyCristian a răspuns:

Hey, salut! happy De craciun voi merge cu grupul meu de prieteni la colindat iar revelionul mi-l voi petrece cu familia la munte sau voi ramane acasa cu prietenii smug laughing

Cred ca ma voi imbraca cu niste blugi negri, o camasa neagra cu niste carouri albe - la care voi asorta o cravata faina :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrucat voi sta acasa iar voi nu ma vedeti, voi sta in pijama, party in pijama, online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi merge la vara`mea, cu mai multi prieteni si ea v-a aduce mai multi prieteni si presimt ca va fi foarte frumos!:X
Si ma v`oi imbraca intr-o bluza turcoaz asa cu maneci largi diana asa lasata... daca sti cum zic:))( ceva de genu http://2.bp.blogspot.com/......u+009.JPG, doar ca nu atat de lunga ) si o pereche de pantaloni negrii mulati stil colanti, o curea neagra asa pe bluza si niste zdranganele:))asa...negre;;), si am cizme turcoaz (identice cu bluza:X:x:X) si gata!;;) Asta de Revelion.
Craciunul il voi petrece cu familia, pentru ca mi se pare ca aceasta sarbatoare, e musai sa fie in familie!;;)

Tu? Ce planuri ai?;;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... daca voi nu ma vedeti este party in pijamale
ca alllinna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...craciunul il voi petrece la forban unde o sa stau numai in pantaloni de ski.laughing iar revelionul intr'o vila la venus inchiriata big grin iar acolo vom face bal mascat si vreau sa ma imbrac in tiganca sau dracusor laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma duc la colindat si la Revelion merg la artficii.Cu ce ma imbrac? Cu o bluza, hanorac sau pulover.pantaloni cat mai grosi si cizme lungi, imblanite

| cosminaaaaaaa a răspuns:

In trening.pentru ca stau acasa si ma uit la tv.sunt singura sad again