| motanelul a întrebat:

Sall allll. unde ati vrea sa va petreceti craciunul? dar revelionul?

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Inca nu m-am gandit happy
O sa hotarasc cu cateva zile inainte love struck
Presupun ca o sa am musafiri big grin
Dar u?big grin

| daii a răspuns:

Craciunul cu familia.si revelionul as vrea cu persoana iubita. dar nu prea cred:-

| Marii a răspuns:

Craciunul cred ca o sa mi-l petrec cu familia si revelionul cu prietenii. happy

| juniper a răspuns:

Acasa cu cei dragi si cu multa mancare...mmmm.

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Craciunul si Revelionul as fi vrut sa il petrec cu fostul meu iubit, de care m-am despartit acum 3 saptamani, unde? nu ar fi contat, vroiam doar sa imi fie alaturi.

Acum Craciunul cred ca il voi petrece cu familia si Revelionul cu prietenii, dar unde inca nu stim.

| Cryssy a răspuns:

Buna. Craciunul o sa il petrec in familie. Iar de revelion o sa fiu cu iubitul meu si cu alti cativa prieteni unde o sa ma distrez pe cinstehee hee.

| dadaaaaa a răspuns:

Nu conteaza unde important este sa ii am pe cei dragi alaturi sanatosi.

:*

| theodoraafi a răspuns:

Craciunul as vrea sa il petrec cu familia, cum se obisnuieste. iar revelionul impreuna cu iubitul si gasca, undeva intr-un clubbig grin

| Cretzule a răspuns:

La Viena

| Me23 Tia a răspuns:

La Sibiu revelionul si craciunul acasabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cu familia, acum am rămas incompleți prin plecarea mamei în lumea de dincolo.
Sărbători triste, fără veselie, culoare, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Roma pe ambele... sper sa fie frumoshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De craciun invit pe cea mai buna prietena mea la mine. si cu ea il facdevil. filme de craciunlove struck mancarelove struck Anu trecut am fost eu la ea.
laughing
Poate mai invit pe alte prietene. cine stie
IAr revelionul?laughingCu prietenii.->inca nu stiu undelaughing