| Lena1997 a întrebat:

Ce farduri de pleoape ați alege :MAC, fraulein, nars, Anastasia, huda?

5 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Huda este o variantă foarte bună, dar prețul este destul de mare și dacă nu o cumperi din Sephora trebuie să ai mare grijă să nu fie fake. Fardurile de la Melkior sunt de asemenea bune și ieftine pentru calitatea pe care o au.

| alina2k18 a răspuns:

Mac sau paleta de la anastasia, huda am eu 2 paletici si sunt mega prafoase... nu recomand.

| biancaebar a răspuns:

Too Faced

| Cătălina1115 a răspuns:

Dacă vrei sa îți iei farduri mono, sa îți faci tu paletă, ia ți ceva de la Melkior sunt cele mai bune.
Dar dacă vrei paletă deja făcută ia-ți Anastasia

| samforafixshoion a răspuns:

Anastasia?